Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zespół Muzyczny AKTON wesela imprezy dancingi
Logo

Na klatce schodowej czuć było gaz


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

DSC_0001W jednym z bloków na Osiedlu Książąt Mazowieckich na klatce schodowej czuć było dławiący zapach gazu. Prawdopodobnie rozpylono tam gaz pieprzowy.

– Do zdarzenia doszło we wtorek 21 czerwca około godziny 12:30. W budynku wielorodzinnym na OKM w Mławie na klatce schodowej mieszkańcy wyczuwali silny zapach gazu. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Na miesjcu urządzenia pomiarowe nie wykazały obecności gazu ziemnego, choć utrzymywał się intensywny zapach, drażniący drogi oddechowe. Mógł on pochodzić z rozpylonego tam gazu pieprzowego. Działania strażaków polegały na przewietrzeniu pomieszczeń – informuje Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

JK

DSC_0003

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz