Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mieszkaniec Mławy przechowywał nielegalny tytoń wart ponad 50 tys. zł


tytoń MławaMławscy kryminalni na terenie jednej z posesji zabezpieczyli tytoń, wart ponad 50 tys. złotych. Do zdarzenia doszło 22 czerwca.

Słoneczne ogrody Mława

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie ujawnionego tytoniu bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Nielegalny towar przechowywany był na terenie prywatnej posesji w Mławie.

W blaszanym garażu na terenie prywatnej posesji, mławscy kryminalni ujawnili i zabezpieczyli ponad 75 kg krajanki tytoniu, wartego na rynku ponad 50 tysięcy złotych. Kontrabandę przechowywał 57- letni mieszkaniec Mławy. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi wysoka kara grzywny. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło i foto: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500