Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Rajd rowerowy w gminie Wieczfnia Kościelna

sliderW dniu 18 czerwca 2016 roku w gminie Wieczfnia Kościelna odbył się rajd rowerowy. Na miejsce zbiórki przyjechało 35 rowerzystów, którzy o godz. 14:00 wyruszyli w trasę. Na czele jechała straż gminna, następnie rowerzyści, peleton zamykała policja.

KSP Mława nabór

 Wystartowano z Wieczfni Kościelnej. Uczestnicy mieli do pokonania 18-kilometrową trasę, która wiodła po malowniczych miejscowościach gminy. Przejechano przez sołectwo Bąki, Windyki, Grzybowo. W Grzybowie skierowano się na Grzybowo-Kapuśnik do gospodarstwa agroturystycznego, gdzie odbył się piknik integracyjny. Tam rowerzyści mieli godzinną przerwę na odpoczynek i podzielenie się wrażeniami.

Czekając na pyszności z grilla poproszono uczestników o wymyślenie hasła rajdu. Zwycięskie hasło „Kochasz być zdrowy, ruszaj na rajd rowerowy!”  wymyślił Igor Zasina, który w nagrodę otrzymał kask rowerowy. Wśród uczestników rajdu wylosowano kolejne dwa kaski rowerowe. Tutaj szczęście mieli: Pan Krzysztof Taracha i Pan Andrzej Gębala.

Po przerwie  powrócono na trasę i udano się w kierunku sołectw: Wąsosze, Chmielewko i Pogorzel, aż do Wieczfni Kościelnej. Na mecie dziękowano sobie wzajemnie za wspólne spędzenie sobotniego popołudnia i dobrą zabawę.

Źródło: Gminna Biblioteka Publiczna w Wieczfni Kościelnej 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz