Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Kolizja auta na Marszałkowskiej. Dziesięciomiesięczne dziecko w szpitalu


sliderW okolicach skrzyżowania Alei Marszałkowskiej z DK nr 7 samochód osobowy maki Skoda wypadł z drogi i znalazazł się poza pasem drogowym. Przewożone w aucie dziesięciomiesięczne dziecko trafiło do szpitala.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy 20 czerwca 2016r. o godz. 13:45. W akcji brały udział dwa zastępy JRG Mława. W momencie przyjazdu na miejsce zdarzenia, trzy osoby znajdowały się już poza pojazdem, a poszkodowane dziesięciomiesięczne dziecko było pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku. Obecna na miejscu policja ustala jego okoliczności – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500