Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Rock, metal, Hip-hop oraz covery przebojów z lat 60,70, 80 rozbrzmiewały w parku miejskim


sliderW niedzielne popołudnie licznie zgromadzona w parku miejskim publiczność wysłuchała koncertów w wykonaniu zespołu  Omni mOdO oraz muzyków z projektu „Nie przejdziemy do historii”  

KSP Mława nabór

Na scenie jako pierwszy wystąpił laureat Rokowań 2015 zespół Omni mOdO z Poznania.

Muzycy dali bardzo fajny koncert. Był rock,  metal i hip-hop, nie zabrakło elektroniki i improwizacji. Wokalista zespołu świetnie nawiązywał kontakt z publicznością.

Słuchaczom szczególnie  podobała się ich wersja znanej piosenki Krzysztofa Klęczona „Nie przejdziemy do historii” i utwór „Gdzie są moje pieniądze”.

W dalszej części publiczność miała możliwość podziwiać występy muzyków z projektu „Nie przejdziemy do historii”.

Ci, którzy uwielbiają klimaty lat 60,70, 80 nie zawiedli się. Artyści zaprezentowali znane przeboje, takie jak chociażby „Biała flaga”, “Sen o Warszawie”, “Jaskółka” czy “Dni których nie znamy” w zupełnie nowych zaskakujących aranżacjach. Mławska publiczność gorąco oklaskiwała występy muzyków.

RK

« 1 z 3 »

 

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Rock, metal, Hip-hop oraz covery przebojów z lat 60,70, 80 rozbrzmiewały w parku miejskim"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
megi
Gość

Naprawdę bardzo fajny koncert 🙂

wpDiscuz