Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wypadek w okolicach Załęża. Ranne 4 – letnie dziecko


wypadek ZałężeTrwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku, do którego doszło 17 czerwca ok. godz. 17:00 na drodze relacji Załęże – Nowa Wieś Wielka. W zdarzeniu ranna została 4 – letnia dziewczynka.

KSP Mława nabór

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Renault Megane, 39 –letni mieszkaniec pow. nidzickiego, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. W samochodzie przewoził swoją 4- letnią córkę. Następnie zabrał ranne dziecko do domu a samochód odholował z miejsca zdarzenia, nie powiadamiając służb ratunkowych. Centrum powiadamiania ratunkowego zawiadomiła anonimowa osoba. Interweniujący patrol policji z Nidzicy, odnalazł uczestników zdarzenia na terenie gm. Janowiec Kościelny. Ranne dziecko zostało przewiezione do szpitala w Olsztynie. Podczas policyjnej interwencji, ojciec dziecka był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna nie był w stanie poddać się badaniu alkotestem. Pobrano mu krew do badań. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło i foto: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Wypadek w okolicach Załęża. Ranne 4 – letnie dziecko"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Małgosia
Gość

Frajer zero myslenia

wpDiscuz