Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
przychodnia alfamed
Logo

Finałowy turniej rekreacyjno – sportowy szkół podstawowych. SP 6 bezkonkurencyjna


sliderTo kolejna edycja cieszącego się niesłabnącym zainteresowaniem, organizowanego przez Klub Sportowy „Zawkrze” i Mławską Halę Sportową turnieju rekreacyjno – sportowego dla klas II i III szkół podstawowych.  

18 czerwca w MHS odbył się ostatni w tym roku turniej, który ostatecznie wyłonił najlepsze zespoły spośród klas II i III szkół podstawowych. W tym turnieju młodzi sportowcy zmierzyli się w następujących konkurencjach; sztafeta, tor przeszkód, rzut piłką ręczną do bramki, kozłowanie slalomem, sztafeta na czworakach, przeciąganie liny. Wszystkie drużyny zacięcie rywalizowały o zwycięstwo w każdej konkurencji, dopingowani przez koleżanki i kolegów ze swoich szkół oraz zasiadających na trybunach rodziców.

W końcowej, całorocznej klasyfikacji zarówno w klasach II jak i III zwycięzcami są drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 6. Gratulacje!

Wszyscy zawodnicy otrzymali medale, a drużyny pamiątkowe puchary. Prezes KS „Zawkrze” Grzegorz Morawski podziękował  dyrektorom i nauczycielom szkół biorącym udział w sportowo – rekreacyjnych rywalizacjach i wręczył pamiątkowe proporczyki.

Końcowa klasyfikacja drużyn wygląda następująco:

Klasy II

I miejsce – SP nr 6 – 52,5 pkt.

II miejsce – SP nr 1 – 38,5 pkt.

III miejsce – SP nr 7 – 33,5 pkt.

IV miejsce – SP nr 4 – 28,0 pkt.

Klasy III

I miejsce – SP nr 6 – 61,5 pkt.

II miejsce – SP nr 7 – 50,0 pkt.

III miejsce – SP nr 1 – 44,5 pkt.

IV miejsce – KSP  – 42,0 pkt.

V miejsce – SP nr 4 – 27,0 pkt.

JK

« 1 z 4 »
Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz