Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Ognisko integracyjne „Połączyć dwa światy”


slider11 czerwca 2016r. odbyła się impreza integracyjna pod hasłem „Połączyć dwa światy”, zorganizowana przez Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie.

KSP Mława nabór

Uczestnicy odbyli pieszą  wędrówkę z ulicy Studzieniec do szkółki leśnej przy ulicy Krajewo, gdzie rozpoczęło się ognisko, przy którym wszyscy wspólnie bawili się.

Pani Maria Świtoń poprowadziła zabawy z książką jak również łamańce językowe, asp. Anna Pawłowska, rzecznik prasowa KPP w Mławie wspólnie z dziećmi bawiła się w grę „Super detektyw”, a w tym czasie  harcerze  umilali czas pozostałym uczestnikom spotkania popularnymi piosenkami.

Obecni na ognisku mieli także okazję nauczyć się skręcania balonów w zwierzątka, zrobić sobie zdjęcie z postaciami z bajek oraz pomalować twarze w bajkowe motywy. Swoje występy artystyczne zaprezentowali także seniorzy z Klubu Seniora „Złota Jesień” działającego przy MOPS.

Przez cały czas można było próbować rozmaitych potraw pieczonych na grillu oraz słodyczy, napojów i owoców.

« 1 z 2 »

RK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz