Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dyrektorzy mławskich gimnazjów – nowi, choć ci sami


67774dbcb1669d58c90fe5b5dff5f5aeRomana Olszewska i Jarosław Jabłonowski, dotychczasowi dyrektorzy mławskich gimnazjów – „Jedynki” i „Dwójki” – będą pełnili swoje funkcje przez kolejne pięć lat.

KSP Mława nabór

Konkursy na dyrektorów Gimnazjum nr 1 oraz Gimnazjum nr 2 w Mławie odbyły się w maju br. Wzięli w nich udział dotychczasowi szefowie tych placówek – odpowiednio: Romana Olszewska i Jarosław Jabłonowski. Im też, zarządzeniami z 6 czerwca br., Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski powierzył stanowiska dyrektorów tych placówek na okres kolejnych pięciu lat szkolnych, tj. od 1 września 2016 r. do 31 sierpnia 2021 r.

Zarządzenia weszły w życie z dniem podpisania.

Źródło i foto: UM Mława

oprac. RK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Dyrektorzy mławskich gimnazjów – nowi, choć ci sami"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
UM
Gość

Gratulacje! Próbowałem zamieścić post na innym portalu ale jakos się nie udało, dlatego powtórzę go tutaj. Dla Nas laików w dziedzinie pedagogiki mławskiej dobrze by było opisać dokonania Dyrektorów z lat poprzednich, kiedy kierowali placówkami.(ranking ogólnopolski zdawalności egzaminów). Wtedy moglibyśmy ocenić czy konkurs był organizowany dla kandydatow czy dla kandydata. Tak jak konkurs dla kandydatow ukończonych 3-dniowych internetowych studiów wyższych(prosze aby przypadkiem Szanowni Dyrektorzy nie brali tego przycinku do siebie:)).

wpDiscuz