Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Plan mobilności – czekamy na pomysły


fot. źródło: UM Mława

KSP Mława nabór

Szanowni Państwo, Miasto Mława jest w trakcie opracowywania Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej, który ma wskazać główne kierunki działań miasta związanych z rozbudową układu komunikacyjnego. Tworząc go bazujemy na danych przekazywanych przez mieszkańców oraz tych, spisywanych przez ankieterów współpracującej z miastem firmy Blue Ocean Business Consulting z Warszawy.

Państwa propozycje i sugestie będą cennym materiałem, który pomoże nam opracować dokument zgody ze stanem obecnym i zgłaszanymi potrzebami.

Uwagi można wpisywać do załączonego poniżej formularza i przynosić go do Kancelarii Urzędu Miasta Mława (na parterze ratusza) lub wysyłać na adres email: wr@mlawa.pl
w terminie do 15 czerwca 2016 r.

Przekazane uwagi będą pomocne przy tworzeniu dokumentu. Liczymy, ze mieszkańcy chętnie wypowiedzą się na temat potrzeb związanych z mobilnością miejską na tym etapie tworzenia Planu. Zgodnie z założeniem jego projekt będziemy szerzej konsultowany z mieszkańcami w lipcu br.

Sławomir Kowalewski

Burmistrz Miasta Mława

Załącznik

Ankieta dla interesariuszy.pdf

 

Źródło: UM Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Plan mobilności – czekamy na pomysły"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
UM
Gość

Tak przy okazji, czy ustalono juz ilu pracownikow pracuje obecnie w Urzędzie Miasta Mlawy?

UM
Gość

Zacznijmy od prostych działań. Wymalujmy linią przerywaną po bokach jezdni pasy rowerowe, bo przeciez ścieżek nie da się wszędzie wybudować. To podniesie bezpieczeństwo dla rowerzystów a powoli budujmy ścieżki tam gdzie mozna. Do opracowania mobilności wystarczy RM a nie firma prywatna i wnioski dla chętnych. Chyba UM popadł w paranoje w niektórych aspektach i kontrolująca go RM powinna zwrócić uwagę na wydawane pieniądze i zając się w końcu sprawami do których została powołana.

wpDiscuz