Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Konrad Nosarzewski bezkonkurencyjny w Olsztynie


nosarzewskiZwycięzcą III Biegu Uniwersyteckiego w Olsztynie został Konrad Nosarzewski. 4 czerwca trasę liczącą 10 km pokonał w 35:09 minuty. Kolejni rywale na mecie pojawili się dopiero minutę później.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Na wysokiej, 107 pozycji uplasował się Mariusz Osowiecki ze Stupska, podopieczny Konrada Nosarzewskiego. Jeszcze lepiej spisały się panie. W swojej kategorii 17 miejsce zajęła Joanna Raszkowska (Stupsk), na 31 uplasowała się Małgorzata Sobiecka (Konopki).

 W sumie na starcie III Biegu Uniwersyteckiego stanęło czterysta czternaście osób. Zawody odbyły się w ramach obchodów Święta Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

– Udało mi się wygrać całą imprezę z dobrym rezultatem jak na panujące warunki atmosferyczne, oraz krosową trasę. Bardzo dobrze zaprezentowali się też moi podopieczni: Joanna Raszkowska, Małgorzata Sobiecka i Mariusz Osowiecki – cieszy się Konrad Nosarzewski.

JK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500