Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Niedzielny włamywacz złapany na gorącym uczynku


włam (3)

Fot. ilustracyjne

KSP Mława nabór

Interweniujący patrol policji zatrzymał na gorącym uczynku włamywacza, który dostał się do budynku mieszkalnego, wyważając okno. Przeszukiwanie pomieszczeń przerwali mu policjanci.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 5 czerwca o godz. 2:00 w nocy na ul. Andersa w Mławie. Jak wynika z ustaleń, włamywacz uszkodził drzwi wejściowe do budynku a następnie wyważył okno, prowadzące do kuchni  i dostał się do środka.  Jego wtargnięcie uruchomiło alarm. Sprawca wyrwał ze ściany i uszkodził urządzenie alarmowe a następnie przeszukiwał kolejne pomieszczenia. Pracownicy ochrony powiadomili policję. Interweniujący patrol zatrzymał sprawcę wewnątrz budynku, nim  włamywacz zdołał cokolwiek wynieść. Zatrzymanym na gorącym uczynku okazał się 24- letni mieszkaniec Ciechanowa. Trwają czynności mławskiej policji.

Zgodnie z art. 279 § 1 Kodeksu karnego, za przestępstwo  kradzieży z  włamaniem, grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10. Usiłowanie, zagrożone jest taką sama sankcją ( art. 14 KK)

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Niedzielny włamywacz złapany na gorącym uczynku"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Obserwator
Gość

CieCHAMÓW. I wszystko jasne.

wpDiscuz