Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Od jutra nowa nawierzchnia w centrum miasta


sliderW centrum Mławy do późnych godzin nocnych trwają roboty drogowe – położony zostanie nowy dywanik asfaltowy na odcinku od ulicy 18-tego Stycznia do stacji PKS. Roboty wykonane zostaną praktycznie w ciągu dwóch dni. Według wykonawcy przewidywane zakończenie prac drogowych zaplanowane jest w dniu dzisiejszym na godzinę mniej więcej 23. Jeszcze w dniu dzisiejszym wystąpią tu pewne utrudnienia dla kierowców. Ruch pojazdów w centrum miasta nie będzie zamknięty, choć będzie sterowany ręcznie. Remont przeprowadzany jest na zlecenie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, który zarządza drogą wojewódzką nr 544 przebiegającą przez Mławę między innymi ulicą Warszawską.

KSP Mława nabór

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

12 - liczba komentarzy w artykule "Od jutra nowa nawierzchnia w centrum miasta"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Hodowca bydła
Gość

Proponuje wpuścić krowy na ulice Zwirki aby wyręczały władze UM z koszenia tej reprezentacyjnej ulicy Mlawy. Trawa osiągnęła wysokość bambusa.

...
Gość

Krowy takiej starej trawy nie zjedzą, są wybredne. Taką trawę to tylko kozy ruszą, bo one i drapaka zjedzą. 🙂

Arturo
Gość

Ta robota to jakaś porażka. Położyli paski, ale łat i nawet nie na całej szerokości. Przecież to nie wytrzyma nawet roku. Takie wydawanie pieniędzy jest bez sensu. I w ogóle marszałek Struzik drogami w Mławie zupełnie się nie przejmuje. Zaniedbane, rośnie zielsko w pas, wykoślawione krawężniki, brak oznakowań … ale przed wyborami na pewno przyjedzie opowiadać jak to się troszczy itd a władze miasta i powiatu będą opowiadać jaki jest wielki i dobry

Ktoś
Gość

Na drodze tak uczęszczanej to chyba powinna być trochę lepsza nawierzchnia, taka w kolorze szarym, a nie czarna jak smoła, która się szybko niszczy.

schizofrenik ?
Gość

18 Stycznia ma być remontowana po 2030 r. W budżecie miasta nie ma pieniędzy, gdyż trzeba było dołożyć ponad pół miliona do remontu drogi w Szydłowie.

Mak
Gość

Jak to? Mława dokłada do drogi w Szydłowie? To moze poprosić żeby wójt wyremontował ulicę Wójtostwo?

Ktoś
Gość

Droga w Szydłowie to droga powiatowa, zwróć się do starosty, bliżej.
Swoją drogą to też uważam, że to dziwne. UM na nic nie ma pieniędzy, a dokłada staroście do drogi powiatowej na zadupiu, żeby starosta mógł podobną kwotę dołożyć do remontu jakiejś drogi w mieście. – Handel wymienny? udawanie, że jest ścisła współpraca między miastem a powiatem?

rajdowiec F1
Gość

Oj, dobre 75 i pół metra.

wpDiscuz