Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Strażacy usuwali owady


DSC_0020W minionym tygodniu mławscy strażacy aż czternaście razy jeździli usuwać pszczoły, osy i trzmiele z drzew, krzewów, budynków jednorodzinnych i gospodarczych. Strażacy ubrani w kombinezony ochronne zbierają owady do worków, a następnie wypuszczają je w okolicach kompleksów leśnych. 

KSP Mława nabór

– Straż podejmowała działania w Mławie, Turzy Małej, Mdzewie, Nosarzewie Borowym, Chądzynach Kuskach, Kosinach Starych, Woli Szydłowskiej, Drogiszce, Strzegowie, Szumsku Sadowie,  Wieczfni Kościelnej i Łomi. W usuwaniu owadów udział brały jednostki z JRG PSP Mława oraz OSP Turza Mała. Strzegowo, Kowalewo, Stupsk, Niedzbórz, Dzierzgowo, Szydłowo i Wieczfnia Kościelna – podaje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP w Mławie.

oprac. JK

źródło: bryg. Marek Augustynowicz

rzeczni prasowy PSP Mława

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz