wynajmę lokal w centrum mławy
Pumpjack Party Game Google Play

Sukces mławskich tenisistów w Ciechanowie

DSCF7878W niedawno zakończonych zimowych cyklach turniejów tenisowych” Trzy- cztery- gramy !” organizowanych przez klub Perun Ciechanów mławscy tenisiści zajęli czołowe lokaty.

W rozgrywkach deblowych nasze dwie pary (na 11 par) zajęły dwa pierwsze miejsca. Nasze drużyny okazały się lepsze niż ich rywale z Ciechanowa, Przasnysza, Pułtuska i Legionowa.

1 Wojciech Chocholski, Janusz Dębski          150 pkt.  Mława

2 Marek Jóźwiak, Andrzej Merchel               140 pkt.  Mława

3 Marek Tarnowski , Grzegorz Dąbrowski  120 pkt. Ciechanów

4 Krzysztof Mendalka , Marcin Ujazdowski  80 pkt. Przasnysz

W rozgrywkach singlowych (na 35 osób) nasi zawodnicy zajęli  drugie i trzecie  miejsce ,  ustępując tylko graczowi z Przasnysza . W turniejach tych brali udział także : Andrzej Merchel (19 pozycja), Janusz Dębski ( 27 ), Krzysztof Kraszewski ( 31).

Klasyfikacja indywidualna:

1 Krzysztof Mendalka         140 . pkt. Przasnysz

2 Marek Jóźwiak                  140 pkt. Mława

3 Wojciech Chocholski        120 pkt. Mława

4  Grzegorz Smoliński           90 pkt. Przasnysz

Wszyscy zawodnicy otrzymali drobne upominki a zwycięskie single i deble uhonorowano pucharami i rzeczowymi nagrodami tenisowymi  ufundowanymi przez  organizatorów Perun Ciechanów .

Źródło: Towarzystwo Sportowe Relaks