Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Zderzenie trzech aut w Strzegowie


sliderTrzy auta osobowe zderzyły się wczoraj (22 maja) w Strzegowie w okolicach stacji paliw. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 17:52. W miejscowości Strzegowo doszło do zderzenia 3 samochodów osobowych marki Ford, Chrysler Voyager i VW Passat. Nie było osób poszkodowanych. 2 zastepy JRG Mława i jeden zastęp OSP Strzegowo zabezpieczały miejsce zdarzenia i uprzątnęły pozostałości po zderzeniu z jezdni. Policja ustala przyczynę zdarzenia  – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.