Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Wypadek na ul. Stary Rynek, ranny rowerzysta.


policja-sliderTrwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku, w którym ranny został 58- letni rowerzysta. Do zdarzenia doszło w środę, 27 kwietnia o godz. 19:00, na ul. Stary Rynek w Mławie.

Jak wynika z ustaleń, kierująca samochodem marki Fiat Brava, 31- letnia mławianka, wykonując manewr wyprzedzania, jadącego w tym samym kierunku rowerzysty, skręciła następnie w ul. Spichrzową, uderzając rowerzystę tylną częścią pojazdu. Rowerzysta, 58- letni mieszkaniec Mławy, upadł na jezdnię i doznał urazu barku. Mężczyzna trafił do mławskiego szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja apeluje – sezon rowerowy w pełni, dlatego warto pamiętać o zachowaniu szczególnej ostrożności na drodze. Kierujący samochodami powinni zachować bezpieczną odległość od wyprzedzanego rowerzysty. Natomiast rowerzyści powinni pamiętać, o korzystaniu z bezpiecznych ścieżek rowerowych oraz przestrzeganiu  przepisów ruchu drogowego. Ważny jest wzajemny szacunek na drodze oraz rozsądek i ostrożność.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Wypadek na ul. Stary Rynek, ranny rowerzysta."

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
...
Gość

„rowerzyści powinni pamiętać, o korzystaniu z bezpiecznych ścieżek rowerowych” od kiedy na Starym Rynku są ścieżki rowerowe? – biedni rowerzyści, nie ma ścieżki, rower na plecy i na chodnik, a nie poruszać się po jezdni – kto to słyszał.

wpDiscuz