Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Strażacy gaszą pożar w zakładzie przetwarzania odpadów w Kosinach Bartosowych


slider2Siedem zastępów strażaków gasi pożar w zakładzie przetwarzania odpadów w Kosinach Bartosowych należącym do spółki Novago. Do zapłonu na składowisku paliw alternatywnych doszło dziś (27 kwietnia) około godziny 11.

– Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy o godzinie 11:02. Do zdarzenia zadysponowane zostały 3 zastępy JRG Mława, 2 samochody operacyjne oraz 4 zastępy OSP – z Podkrajewa, Niedzborza i dwa z Kowalewa. Pożar objął powierzchnię ok. 600 m kw. Działania straży polegają na przelewaniu wodą wywożonych stopniowo warstw odpadów – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

slider

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

1 Komentarz

  1. Toten 27/04/2016 o 16:36

    .Płoną, płoną odpady każdego dnia…

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.