Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux

MŁAWA GAMES ARENA


sliderrrTurnieje gier komputerowych od kilku lat organizowane są w wielu miejscowościach w Polsce i cieszą się dużą popularnością zwłaszcza wśród młodego pokolenia.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Z taką inicjatywą po raz pierwszy w Mławie wystąpiły wspólnie szkoły: Gimnazjum nr 2  oraz Technikum Nr 1 i Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 (Zespół Szkół Nr 1). 23 i 24 kwietnia br. drużyny uczniów mławskich szkół rywalizowały w Mławskiej Hali Sportowej w dwóch kultowych już grach: Counter Strike: Global Offensive i FIFA 16.

– To gry diametralnie różniące się od siebie. CS:GO to strzelanka sieciowa dlatego możliwość gry mają tu uczniowie szkół gimnazjalnych i średnich. FIFA 16 to piłka nożna i tu mogą uczestniczyć już uczniowie szkół podstawowych jak i pozostałych szkół – mówi Jakub Kowalewski  nauczyciel Gimnazjum nr 2 – przedstawiciel organizatorów turnieju.

W turnieju CS:GO zagrało 16 drużyn składających się z pięciu uczestników. Ostateczna klasyfikacja po fazie finałowej rozgrywek wygląda następująco:

I miejse TEAM: Asome Team (Asome) w składzie:

Patryk Rybicki, Sebastian Olbryś, Michał Kawczyński, Dominik Czajka, Karol Łatka

II miejse TEAM: NoPainNoGame (NPNG) w składzie:

Mateusz Różański, Daniel Jastrzębski, Wiktor Jeromin, Radosław Chrostek, Tomasz Gólnik

III miejse TEAM: ZS1 EastToWin w składzie:

Krystian Fronc, Sebastian Kotras, Sebastian Olszak, Konrad Szczepański, Dawid Lubiejewski.

W rozgrywkach FIFA 16 uczestniczyło 10 zawodników. Rozgrywki odbyły się w dwóch grupach, czterech najlepszych zawodników spotkało się w fazie finałowej. Zwycięzcą rozgrywek został Mateusz Dudek. Ostateczne wyniki rywalizacji:

I miejse: Mateusz Dudek

II miejsce: Wiktor Lipka

III miejsce: Rafał Piątkowski

wyróżnienie: Grzegorz Dymkowski

Wszyscy uczestnicy, którzy stanęli na podium otrzymali nagrody rzeczowe.Organizatorzy już zapraszają wszystkich do udziału w przyszłych edycjach turnieju.Bieżące informacje można znaleźć na facebook-u: MŁAWA GAMES ARENA oraz na stronie internetowej: www.turniej.gimnazjum2.com.pl

JK

Fot. Organizatorzy i własne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500