Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Srebro i brąz w Senec dla Michała Węglickiego


sliderSiłowanie na rękę określane z angielskiego „ armwrestling” to cieszący się z roku na rok coraz większą popularnością, a przy tym bardzo widowiskowy i emocjonujący rodzaj sportu. Od kilku lat w międzynarodowej czołówce „siłaczy” swoje stałe miejsce ma mieszkający w Mławie 28-letni Michał Węglicki.

W dniach 1- 3 kwietnia br. w miejscowości Senec (Słowacja) odbyły się zawody Senec hand 2016. Były to zawody o randze pucharu Europy, z udziałem światowej czołówki  armwrestlingu. Nasz reprezentant Michał Węglicki w kategorii wagowej do 95 kg. zajął  drugie miejsce w siłowaniu na rękę prawą, a trzecie na lewą.

– To trudne zawody. Było bardzo dużo dobrych zawodników ze światowej czołówki. W mojej kategorii wagowej był najwyższy poziom. Zanim dotarłem do strefy medalowej stoczyłem 5 walk, niektóre z nich było naprawdę wyczerpujące, ale udało mi się wygrać z aktualnym mistrzem świata. Zabrakło jednak trochę sił, żeby zdobyć pierwsze miejsce – opowiada Michał Węglicki.

JK

Klasyfikacja w kategorii  Senior 95 kg (ręka lewa)

1.DOBROVIC RADOSLAV. Słowacja
2. GROCHOWSKI MARIUSZ. Polska
3. WĘGLICKI MICHAŁ. Polska

Klasyfikacja w kategorii  Senior 95 kg (ręka prawa)

1.BABAYEV RUSTAM. Ukraina
2. WĘGLICKI MICHAŁ. Polska
3. GASPARINI ERMES.Włochy

slider2

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Srebro i brąz w Senec dla Michała Węglickiego"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
xy
Gość

Szacun panie Michale

wpDiscuz