Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Pożar auta oraz zarośli w Strzegowie


straz_sliderW minionym tygodniu jednostki ratowniczo gaśnicze mławskiej straży aż trzykrotnie interweniowały w Strzegowie. O działaniach ratowniczych po zderzeniu samochodu osobowego z łosiem pisaliśmy już w dniu zaistnienia zdarzenia. Oprócz tego zdarzenia strażacy gasili płonącą Mazdę oraz pożar zarośli na nieużytkach.

20.04.2016 roku o godzinie 03.50 przy ul. Wyzwolenia w Strzegowie doszło do pożaru samochodu osobowego marki Mazda 6. W chwili dojazdu jednostek ochrony przeciwpożarowej pożarem objęta była komora silnika oraz wnętrze samochodu osobowego. Pojazd znajdował się na parkingu przy budynku hotelowym. Osób poszkodowanych nie było. Działania zastępów z JRG PSP Mława oraz OSP Strzegowo i Unierzyż  polegały na podaniu dwóch prądów wody w natarciu na palącą się komorę silnika oraz wnętrze pojazdu. Po ugaszeniu samochodu dokładnie sprawdzono miejsce zdarzenia. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w pojeździe. Spaleniu uległ całkowicie samochód osobowy. Straty oszacowano na 7 tys. zł. Akcja trwała 1 godzinę 15 minut.

22.04.2016 roku o godzinie 10.08 w miejscowości Strzegowo w wyniku prawdopodobnie zaprószenia ognia doszło do pożaru zarośli na nieużytkach. Działania zastępów z JRG PSP Mława oraz OSP Strzegowo i Niedzbórz polegały na podaniu prądów wody w natarciu na palące się nieużytki. Akcja trwała 1 godzinę 31 minut.

oprac. JK

Źródło: mł. bryg. Marek Augustynowicz PSP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Pożar auta oraz zarośli w Strzegowie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonim
Gość

Ale stara fotka strażnicy:)

wpDiscuz