Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Wystawa fotograficzna „Kobieta w obiektywie” w Bibliotece Pedagogicznej w Mławie


sliderrrrBiblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie Filia w Mławie serdecznie zaprasza do obejrzenia wystawy fotograficznej „Kobieta w obiektywie”.

Jest to kolejna ekspozycja będąca efektem wieloletniej współpracy naszej biblioteki z Januszem Dębskim. Składają się na nią kolorowe i czarno-białe zdjęcia wielu autorów, w tym: Kingi Góreckiej, Aleksandry Mężykowskiej, Dawida Wesołowskiego, Szczepana Bunalskiego, Marcina Pontusa, Janusza Dębskiego, Dariusza Tadrzyńskiego, jak również fotografie z archiwum Nowego Kuriera Mławskiego. Wszystkie fotografie przedstawiają wizerunki kobiet w różnym wieku, o odmiennych typach urody, kolorach włosów itd. Z uwagi na dużą liczbę zdjęć ekspozycję umieszczono w wypożyczalni i czytelni naszej biblioteki. Miłośników sztuki i fotografii oraz wszystkich innych chętnych do jej obejrzenia zapraszamy do naszej siedziby (Mława, ul. Sądowa 3a) w godzinach otwarcia biblioteki.

źródło: BP w Ciechanowie Filia w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz