Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
szkolenia mława koparki oskar inkubator
Logo

Łoś zderzył się z Fiatem Panda – aktualizacja


sliderNa biegnącym przez  obszar leśny odcinku Drogi Krajowej nr 7 pomiędzy Mdzewem a Strzegowem cielna klępa zderzyła się z samochodem osobowym Fiat Panda. W wyniku zderzenia  kobieta kierująca autem trafiła do szpitala a zwierzę poniosło śmierć . Całkowitemu zniszczeniu uległo auto.

Biuro architektoniczne KB Projekt

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 15:34. W okolicach miejscowości Mdzewo doszło do zderzenia samochodu osobowego Fiat Panda z klępą. W wyniku zdarzenia poszkodowana została kierująca autem kobieta, która trafiła do mławskiego szpitala. W akcji uczestniczyły dwa zastępy JRG Mława. Na miejscu obecna jest policja  ustalająca przebieg zdarzenia oraz przedstawiciel zarządcy drogi – Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad , którego zadaniem jest uprzątnąć martwe zwierzę. Droga jest przejezdna – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja 21.04.2016 godz. 11:55

W środę, 20 kwietnia  o godz. 15:10,  na drodze krajowej nr 7 w Strzegowie, doszło do wypadku drogowego, w którym ranna została 47- letnia mławianka.  Kierująca fiatem kobieta uderzyła w łosia i straciła panowanie nad pojazdem.

Jak wynika z ustaleń, kierująca samochodem marki Fiat Panda kobieta, jadąc  w kierunku Mławy, na prostym odcinku drogi, przodem pojazdu, uderzyła w przebiegającego przez jezdnię łosia.  Zwierzę wyszło z lasu  na drogę,  z prawej strony. W wyniku zderzenia, kierująca fiatem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i wypadła z drogi. Z urazem głowy i podejrzeniem wstrząśnienia mózgu, kierująca została przewieziona do szpitala w Mławie. Potrącone zwierzę padło na miejscu.  Trwają czynności policji – informuje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Łoś zderzył się z Fiatem Panda – aktualizacja"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
kot
Gość

Szkoda kobiety, ale i biedne zwierzę. Zwykle łoś , koń pomimo dużej masy , nie przezywają takiego wypadku. Podobnie sarny.

wpDiscuz