Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Banery wyborcze wyrzucone w lesie


DSC_0051Sporą gromadkę śmieci wskazał mieszkaniec naszego powiatu na zalesionym terenie w pobliżu miejscowości Pawłowo, gm. Szydłowo. Śmieci wyrzucone w lesie to niestety nadal dość powszechne zjawisko. Tyle, że w tym wypadku to banery wyborcze kandydatów do parlamentu ubiegających się o mandat w październikowych wyborach do Sejmu i Senatu. Są to banery kandydatów z komitetu Prawa i Sprawiedliwości, Zjednoczonej Lewicy, Kukuz^15 oraz niezależnego kandydata na senatora.

Od zakończenia kampanii wyborczej minęło już ponad 5 miesięcy. Komitety wyborcze były zobowiązane do posprzątania swoich materiałów wyborczych w terminie 30 dni od dnia wyborów. Skąd się wzięły w lesie takie materiały? Być może jakieś ustalenia poczyni straż gminna, do której takie zgłoszenie wpłynęło.

W trakcie kampanii wyborczej Codziennik Mławski pisał o zgłaszanych przez większość komitetów wyborczych (z wyjątkiem komitetu PSL) sygnałach o niszczeniu ich materiałów wyborczych na terenie gminy Szydłowo. Czy znalezisko ma z opisywaną sytuacją jakiś związek? Musimy poczekać na ustalenia straży gminnej w tej sprawie.

JK

DSC_0049 DSC_0047 DSC_0046 slider

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Banery wyborcze wyrzucone w lesie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Kiks
Gość

Przecież widać, że to czyjaś robota żeby zaszkodzić PiS, Kukiz. Dziwne, że akurat PSL tam nie ma…

Z daleka
Gość

Nowakowski- a co wyborcy wyautowali go poza miasto? A gdzie jego „CUDOWNY” burmistrzunio ?|

Kolo
Gość

Powinni dostac po kilkadziesiat tysiecy zl kary bo komus moze i zlecili a ze ktos inny sie nie wywiazal to nadal powinien odpowiadac kandydat.
10tys za sztuke plakatu i nauczyliby sie

Kiks
Gość

Zastanów się co piszesz. Kare to powinni dostać Ci co zrobili tą ustawkę. Popytaj miejscowych o sprawę zrywania banerów wszystkich kandydatów za wyjątkiem PSL.

wpDiscuz