Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Nietrzeźwi kierowcy zatrzymani w Głużku i Dzierzgowie


slider 1Podczas ostatniego weekendu policjanci ruchu drogowego sprawdzili stan trzeźwości ponad 300 kierujących. W dwóch przypadkach kierujący pojazdami byli nietrzeźwi.

W piątek o godz. 17:20 w miejscowości Głużek, interweniujący patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki Ford Fiesta. Grzegorz Sz. lat 27, mieszkaniec pow. mławskiego w organizmie miał ponad 2,40 promila alkoholu. Ponadto kierował pojazdem wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi.

W niedzielę, o godz. 16:15 w Dzierzgowie, patrol policji zatrzymał 52- letniego Ryszarda M., mieszkańca pow. mławskiego. Mężczyzna kierował samochodem marki Fiat Cinquecento, mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Stracił już prawa jazdy.

Policja apeluje o przekazywanie informacji, dotyczących nietrzeźwych kierujących. Wystarczy zadzwonić pod numer 997. Przez pierwsze trzy miesiące tego roku policjanci ruchu drogowego sprawdzili stan trzeźwości ponad 11 400  kierujących. Pomimo wzmożonych działań kontrolnych wciąż niestety nie brakuje pijanych kierowców na naszych drogach – dlatego tak ważna jest Twoja reakcja.

oprac. JK

źródło: Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz