Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux

Jedna wystawa, troje autorów


PLAKAT3asMiejska Biblioteka Publiczna im. B. Prusa w Mławie oraz Janusz Dębski zapraszają miłośników dobrej sztuki do obejrzenia wystawy  rysunków, grafik i fotografii  Moniki Kłobuckiej, Martyny Kuciejczyk i Szymona Dziubińskiego .

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Na półpiętrze w gablotach znalazły się 64 prace czarno-białe i barwne, wieloformatowe wykonane przez twórców różnymi technikami.1016448_732328173468510_679647278_n

Monika prezentuje swoje rysunki ołówkiem (wprawki), które musiała wykonać na I roku studium architektury. Przedstawiają one m.in. pierwotne projekty domów, części ciała ludzkiego oraz kompozycje architektoniczno- przyrodnicze w przestrzeni.

Martyna, która specjalizuje się w różnorodnej grafice komputerowej  przedstawia szeroką gamę prac od plakatów  okolicznościowych log po przez surrealistyczne grafiki  a kończąc na portretach  tworzonych w kierunku  digital painting.

Zdjęcia Szymona to mieszanka dwóch światów  realnego i zaczarowanej fantazji autora, gdzie głównym tematem jest kobieta. Choć oba światy leżą na przeciwległych biegunach naszego życia, to jednak tworzą całość, która pokazuje piękno i naturę kobiety.

Więcej informacji o danym artyście będziecie państwo mogli przeczytać  z notek biograficznych, które zostały dołączone do wystawy.

Wystawę można oglądać do 7 maja br. od pon.- sob. w godz. otwarcia biblioteki.

Źródło: Janusz Dębski

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500