Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Augustynowicz najlepszy spośród naszych. Turniej o puchar komendanta


74TenisCezary Augustynowicz okazał się najlepszym zawodnikiem z powiatu mławskiego podczas turnieju tenisa stołowego o puchar komendanta Powiatowej Policji w Mławie. Młody zawodnik rodem z gminy Wiśniewo zajął w klasyfikacji generalnej trzecia lokatę.

Zmagania rozegrane na obiekcie Mławskiej Hali Sportowej zgromadziły na starcie dwudziestu tenisistów. Wśród nich przeważali nasi gracze, ale żaden nie zdołał się przebić do finału.  W decydującym pojedynku o główne trofeum spotkali się dwaj płocczanie. Po dwóch stronach stołu stanęli Jarosław Politowski i  Tomasz Korczak. Zwycięsko z rywalizacji wyszedł Politowski. Korczakowi przypadła druga lokatą, na najniższym podium uplasował się wspomniany na wstępie Augustynowicz.

Najstarszym zawodnikiem imprezy się mławianin Franciszek Dąbkowski. Z kolei inny nasz reprezentant Maciej Sieradzki odebrał puchar Fair-Play.

Drużynowo zwyciężyli przedstawiciele Mławy I. Wyprzedzili zawodników z Płocka, KPP Mława, Wieczfni Kościelnej oraz KPP Żuromin.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz