Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
szkolenia kursy Mława egzamin państwowy na miescu blisko solidnie koparki koparko-ładowarki ładowarki walec drogowy

Złodzieje nadal liczą na łupy z włamu


włam (2)W ciągu ostatniego weekendu mławska policja odebrała dwa zgłoszenia włamań i kradzieży do nowo budowanych domów. Do obu zdarzeń doszło na terenie Nowej Otoczni. Sprawcy ukradli przewody elektryczne i urządzenia.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W jednym z przypadków, sprawcy weszli do niezamkniętego budynku. Ukradli przewód siłowy, wiertarkę, sterownik z pompą do systemu grzewczego. W drugim przypadku, złodzieje włamali się przez drzwi balkonowe. Ukradli przetwornicę elektryczną. Trwają czynności policji.

Policja apeluje o odpowiednie zabezpieczanie nowobudowanych domów i  nadzór, tak by budynki nie pozostawały przez dłuższy czas bez kontroli właściciela. Opuszczone tereny budowy, to niestety dobre miejsce do działania złodziei.

źródło: Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500