Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Złodzieje nadal liczą na łupy z włamu


włam (2)W ciągu ostatniego weekendu mławska policja odebrała dwa zgłoszenia włamań i kradzieży do nowo budowanych domów. Do obu zdarzeń doszło na terenie Nowej Otoczni. Sprawcy ukradli przewody elektryczne i urządzenia.

W jednym z przypadków, sprawcy weszli do niezamkniętego budynku. Ukradli przewód siłowy, wiertarkę, sterownik z pompą do systemu grzewczego. W drugim przypadku, złodzieje włamali się przez drzwi balkonowe. Ukradli przetwornicę elektryczną. Trwają czynności policji.

Policja apeluje o odpowiednie zabezpieczanie nowobudowanych domów i  nadzór, tak by budynki nie pozostawały przez dłuższy czas bez kontroli właściciela. Opuszczone tereny budowy, to niestety dobre miejsce do działania złodziei.

źródło: Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz