Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Działalność lekkoatletyczną w Mławie uznaje za strategiczną dla polskiej lekkiej atletyki


lekkoatletyka

fot. prezes PZLA dr Jerzy Skucha oraz prezes Mazowieckiej Akademii Lekkoatletycznej i Klubu Lekkiej Atletyki MAL-MKLA Mława, płk Janusz S. Żbikowski

W dniu 07.04.2016 r. (czwartek), w siedzibie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki w Warszawie odbyło się spotkanie prezesa PZLA dr Jerzego Skuchy z prezesem Mazowieckiej Akademii Lekkoatletycznej i Klubu Lekkiej Atletyki MAL-MKLA Mława płk Januszem S. Żbikowskim.

Spotkanie to zakończyło się wydaniem przez prezesa PZLA oświadczenia, w którym popiera On naszą działalność i wyraża swoje zadowolenie z podjętych przez akademię działań.

Oświadczenie prezesa PZLA dr Jerzego SkuchyŹródło: Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna

Klub Lekkiej Atletyki MAL-MKLA Mława

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Działalność lekkoatletyczną w Mławie uznaje za strategiczną dla polskiej lekkiej atletyki"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Casemiro
Gość

Czas pokaże…

Sebastian
Gość

to kiedy bieżnia tartanowa na stadionie ??

wpDiscuz