Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Siatkarze Zawkrza spadają do czwartej ligi


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W przyszłym sezonie siatkarzy mławskiego Zawkrza nie zobaczymy w szeregach trzecioligowców. Nie mogło być inaczej, skoro w całych tegorocznych rozgrywkach zdobyli zaledwie pięć punktów.  Dwa ostatnie pojedynki nie powiększyły dorobku podopiecznych Szymona Zejera.

Tak nisko siatkówka w naszym mieście jeszcze nie była. Zupełnie nie wyszedł eksperyment z postawieniem na własnym wychowanków. Owszem w pojedynczych spotkaniach potrafili nawiązać walkę z konkurentami, ale nie miało to żadnego przełożenia na zdobywane punkty. Udało się je  zgarnąć tylko dwa razy – za sprawą zwycięstwa na własnym parkiecie z Volley Ostrołęka oraz wyjazdowego triumfu nad Powsinkiem Wilanów.

Dwa ostatnie pojedynki nie poprawiły dorobku, mimo że zawkrzanie mierzyli się z  młodymi ekipami z Warszawy. Zarówno w kadrze MKS-u MDK, jak i MOS-ie Wola przeważali juniorzy, trafiali się także kadeci. Mimo to nasi gracze nie byli w stanie zwyciężyć nawet w jednej partii.

W konfrontacji z MDK-iem powalczyli się tylko w premierowym secie. Mogli go nawet przy odrobinie szczęścia wygrać, ale ostatecznie polegli po zaciętej walce na przewagi 24:26. Przegrana w takich okolicznościach zupełnie rozkleiła naszych graczy. W dwóch kolejnych odsłonach zdobyli odpowiednio jedenaście i dziewięć oczek.

Niewiele lepiej spisali się nasi siatkarze w ostatnim pojedynku sezonu na własnym parkiecie.  MOS Wola okazał się zbyt wymagającym konkurentem. Nie pomogły roszady w składzie, stołeczni gracze wykazali swoją wyższość w niespełna godzinę.

W sobotę 9 kwietnia, w ostatnim pojedynku tegorocznych rozgrywek, Zawkrze zmierzy się na wyjeździe z zespołem z Garwolina.

 MKS MDK Warszawa – KS Zawkrze Mława 3:0 (24, 10, 11)

KS Zawkrze Mława – UMKS MOS Wola 0:3 (-19, -23, -18)

Bez tytułu

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500