Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
szkolenia kursy Mława egzamin państwowy na miescu blisko solidnie koparki koparko-ładowarki ładowarki walec drogowy

Dre-Mar mistrzem Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki


sliderSiatkarze żuromińskiego Dre-Maru zaliczyli w rozgrywkach Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki debiut jak marzenie. W pierwszą sobotę kwietnia sięgnęli po tytuł mistrzowski, pokonując w finałowym pojedynku reprezentantów szreńskiego Technokabla.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Tegoroczna edycja imprezy stała na wysokim poziomie, o czym może świadczyć fakt, że dopiero na siódmym miejscu zakończyli ligę ubiegłoroczni mistrzowie. Na zakończenie zmagań gracze TS Relaks pokonali konkurentów z Jutrzenki Wieczfnia Kościelnej.

Wyżej, bo na piątej pozycji finiszowali Tytani. W bezpośredniej konfrontacji okazali się lepsi od niedawnych pogromców Relaksu, zawodników Trójki. Z kolei na najniższym stopniu podium uplasowali się siatkarze De Luxe Team. Mały finał zaczął nawet od sukcesu podopiecznych Zbigniewa Markiewicza, reprezentantów Transmiku. Potem jednak skuteczniejsi w swoich poczynaniach okazali się zawodnicy De Luxe. Triumfowali w trzech kolejnych setach, kończąc  sezon w ścisłej czołówce ligi.

Kluczowym momentem rywalizacji okazał się finał. W rundzie zasadniczej Technokabel i Dre-Mar stoczył zacięty boj, zakończony dopiero w tie-breaku (Dre-Mar wygrał 3:2) . Jednak mecz finałowy nie przyniósł takich emocji. W dwóch pierwszych partiach żurominianie nie pozwolili konkurentom na przekroczenie granicy dwudziestu zdobytych punktów. Technokabel przebudził się w trzecim secie, ale było już za późno, żeby odwrócić losy finału. Dre-Mar wygrał 25:22, a cały mecz 3:0.

 Finał: Technokabel – Dre-Mar 0:3 (-14, -15, -22)

Mecz o III miejsce: De Luxe Team – Transmik 3:1 (-22, 15, 28, 11)

Mecz o V miejsce: Trójka  – Tytani 0:3 (-25, -23, -16)

Mecz o VII miejsce: TS Relaks – Jutrzenka 3:0 (13, 11, 11)

RS

foto: MHS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500