Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Dre-Mar mistrzem Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki


sliderSiatkarze żuromińskiego Dre-Maru zaliczyli w rozgrywkach Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki debiut jak marzenie. W pierwszą sobotę kwietnia sięgnęli po tytuł mistrzowski, pokonując w finałowym pojedynku reprezentantów szreńskiego Technokabla.

Tegoroczna edycja imprezy stała na wysokim poziomie, o czym może świadczyć fakt, że dopiero na siódmym miejscu zakończyli ligę ubiegłoroczni mistrzowie. Na zakończenie zmagań gracze TS Relaks pokonali konkurentów z Jutrzenki Wieczfnia Kościelnej.

Wyżej, bo na piątej pozycji finiszowali Tytani. W bezpośredniej konfrontacji okazali się lepsi od niedawnych pogromców Relaksu, zawodników Trójki. Z kolei na najniższym stopniu podium uplasowali się siatkarze De Luxe Team. Mały finał zaczął nawet od sukcesu podopiecznych Zbigniewa Markiewicza, reprezentantów Transmiku. Potem jednak skuteczniejsi w swoich poczynaniach okazali się zawodnicy De Luxe. Triumfowali w trzech kolejnych setach, kończąc  sezon w ścisłej czołówce ligi.

Kluczowym momentem rywalizacji okazał się finał. W rundzie zasadniczej Technokabel i Dre-Mar stoczył zacięty boj, zakończony dopiero w tie-breaku (Dre-Mar wygrał 3:2) . Jednak mecz finałowy nie przyniósł takich emocji. W dwóch pierwszych partiach żurominianie nie pozwolili konkurentom na przekroczenie granicy dwudziestu zdobytych punktów. Technokabel przebudził się w trzecim secie, ale było już za późno, żeby odwrócić losy finału. Dre-Mar wygrał 25:22, a cały mecz 3:0.

 Finał: Technokabel – Dre-Mar 0:3 (-14, -15, -22)

Mecz o III miejsce: De Luxe Team – Transmik 3:1 (-22, 15, 28, 11)

Mecz o V miejsce: Trójka  – Tytani 0:3 (-25, -23, -16)

Mecz o VII miejsce: TS Relaks – Jutrzenka 3:0 (13, 11, 11)

RS

foto: MHS Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz