Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Wystawa Mławskiego Klubu Fotograficznego w Ostródzie


Mławianie na wernisażu. Fot. prywatne

Prace 25 fotografików przede wszystkim z Mławy, ale również z Żuromina, Działdowa i Warszawy można oglądać w  Ostródzie w Galerii Sztuki „Zamek” .  Tam właśnie w niedzielę 3 kwietnia br. odbył się wernisaż wystawy „Przegląd twórczości Mławskiego Klubu Fotograficznego i przyjaciół”.

O działalności  klubu  licznie przybyłym mieszkańcom Ostródy opowiedział jego opiekun  Janusz Dębski. Niektórzy fotograficy opowiedzieli także o sobie i swojej twórczości.

Na wystawie swoje prace zaprezentowali: Janusz Dębski, Robert Bartosewicz, Dorota Kalinowska, Krzysztof Napierski , Cezary Lewandowski, Mateusz Serafin , Darek Tadrzyński , Marek Arent, Monika i Kinga Olszewska, Marcin Pontus, Danuta Gastołek, Milena Kordalska, Anita Kamal, Joanna Krzemieniewska, Beata Sobieraj, Gabriela Szymańska, Zygmunt i Ola Mężykowscy, Roman Fryza, Dominika Kolasińska, Mirosława Czajkowska, Anna Humięcka, Ewa Czaplińska i Anna Mówińska.

Tradycyjnie wernisażowi towarzyszyły występy artystyczne, a także smaczny poczęstunek.  Potem potoczyły się swobodne rozmowy będące okazją do wymiany opinii o prezentowanych pracach.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz