Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Tylko Strzegowo z punktem. Porażki Żaka i Wieczfnianki


Pierwsza poświąteczna kolejka w lidze okręgowej i A-klasie nie okazała się udana dla zespołów z powiatu mławskiego. Szreński Żak i Wieczfnianka przegrały spotkania w roli gospodarzy. Natomiast GKS Strzegowo wywalczył punkt w wyjazdowym spotkaniu z Rzekunianką.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek. Impas strzelecki przełamali gospodarze, ale podopieczni Włodzimierza Kownackiego zdołali szybko wyrównać. Rzut karny na bramkę zamienił Daniel Gatyński. Więcej trafień już nie było, dla graczy ze Strzegowa był to pierwszy remis w rozgrywkach.

Wieczfnianka podejmowała na własnym boisku rywali z Makowa Mazowieckiego. Zespołowi z Wieczfni Kościelnej nie pomogły dwa gole zdobyte przez Michała Dąbrowskiego. Przeciwnicy okazali się skuteczniejsi – cztery bramki, w tym trzy strzelone w drugiej połowie przesądziły o sukcesie makowian.

Z kolei Żak w roli gospodarza wystąpił gościnnie na boisku w Ciechanowie. Gracze prowadzeni przez Marka Dobrowolskiego walczyli z czwartą w tabeli Iskrą Krasne. Wyżej notowani nie dali żadnych szans beniaminkowi. Zwyciężyli 3:1 – honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył Radosław Pisarkiewicz.

W następnej kolejce Żak zagra na wyjeździe z Koroną Ostrołęka, natomiast Wieczfnianka z liderem Tęcza Łyse. Natomiast strzegowian czeka domowa rywalizacja z Koroną Karolinowo.

Liga okręgowa

XVIII kolejka (2-3 kwietnia): Boruta – Żbik 2:1, Żak – Iskra 1:3, Żuromin – Korona 1:1 , Sona – Sochocin 3:2, Wieczfnianka – Makowianka 2:4, Nadnarwianka – Łyse 0:1, PAF – Pełta 0:0, Ojrzeń – Troszyn 2:1

t1

A-klasa

XV kolejka: Rzekunianka- Strzegowo 1:1, Kryształ – Jutrzenka 0:0, Gladiator – Krasnosielc 3:1, Mazowsze – Orzeł 5:3, Gryf – Wąsewo 4:0, Orzyc – Bartnik 5:1 , Korona – Kurpik 2:1

t2

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz