Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Jest już komplet chętnych pań do programu „Bezpieczna Mławianka”


bezpieczna-mlawiankaOgromne zainteresowanie kursem samoobrony dla kobiet w Mławie. W ciągu zaledwie jednego dnia zgłosiło się tyle pań chętnych do udziału w programie, że zapisy zostały zamknięte. W tej edycji projektu weźmie udział 26 kobiet, które nauczą się stosowania prostych i skutecznych technik samoobrony.

Spotkanie inaugurujące kurs zaplanowane jest na 13 kwietnia 2016 r., o godz. 17:30 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

– W piątek (1 kwietnia br.)  przed godz. 16:00 zakończyliśmy nabór do IV edycji  kursu Bezpieczna Mławianka. Niestety nie mamy już wolnych miejsc. Kilka pań oczekuje na liście rezerwowej. Z uwagi na brak miejsc nie przyjmujemy już zgłoszeń.  Wszystkie panie, które nie zdążyły zapisać się na kurs, zapraszamy do udziału w kolejnej edycji – informuje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz