Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
szkolenia kursy Mława egzamin państwowy na miescu blisko solidnie koparki koparko-ładowarki ładowarki walec drogowy

Brak wody na części ulicy Narutowicza


DSC_0015W dniu dzisiejszym mieszkańcy części ulicy Narutowicza pozbawieni są bieżącej wody w związku z awarią sieci wodociągowej. Szczególnie dotkliwe jest to dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, który nadal odwiedza wiele osób składających wnioski o świadczenia rodzinne w ramach programu 500 plus.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków „WOD-KAN” Sp. z o.o. w Mławie  informuje, że z powodu awarii wodociągowej w ulicy Gabriela Narutowicza na odcinku od ulicy Wąskiej do rzeki Seracz i ulicy Poświętnej nastąpi przerwa w dostawie wody. Trwają prace nad usunięciem awarii.

(red.)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500