Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Brak wody na części ulicy Narutowicza


DSC_0015W dniu dzisiejszym mieszkańcy części ulicy Narutowicza pozbawieni są bieżącej wody w związku z awarią sieci wodociągowej. Szczególnie dotkliwe jest to dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, który nadal odwiedza wiele osób składających wnioski o świadczenia rodzinne w ramach programu 500 plus.

Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków „WOD-KAN” Sp. z o.o. w Mławie  informuje, że z powodu awarii wodociągowej w ulicy Gabriela Narutowicza na odcinku od ulicy Wąskiej do rzeki Seracz i ulicy Poświętnej nastąpi przerwa w dostawie wody. Trwają prace nad usunięciem awarii.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz