Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
szkolenia mława koparki oskar inkubator
Logo

Reagujemy na pijanych za kierownicą


slder trzezwoscPodczas weekendu, na drogach powiatu mławskiego policjanci sprawdzili stan trzeźwości ponad 400 kierujących. Pomimo wzmożonych działań prewencyjno – kontrolnych, nie zabrakło jednak kierowców, którzy wsiedli za kierownicę po alkoholu.

cdziennik_inspiruje

Rekordzista miał 3 promile. Został zatrzymany w niedzielę, 3 kwietnia o godz. 12:05 na ul. Ordona w Mławie. Jak wynika z ustaleń, Jacek L. lat 42, mieszkaniec pow. mławskiego, kierował samochodem marki Citroen Berlingo.  Policję zaalarmował anonimowy świadek.

W sobotę, 2 kwietnia o godz. 22:00 w Lipowcu Kościelnym, interweniujący patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki Opel  Corsa. Jan I., lat 63, zam. pow. mławski, miał w organizmie ponad 2,30 promila alkoholu.

W piątek, 1 kwietnia o godz. 18:00 na ul. Napoleońskiej w Mławie, interweniujący policjanci zatrzymali  nietrzeźwego, kierującego samochodem marki Nissan Almera. Kierowca, 40- letni Mirosław F., mieszkaniec Mławy, miał ponad 1,40 promila alkoholu.

W 2015 roku mławscy policjanci zatrzymali 169 nietrzeźwych kierujących, rok wcześniej – 176. Coraz częściej policjanci otrzymują zgłoszenia dotyczące nietrzeźwych kierujących od anonimowych świadków. Wystarczy zadzwonić pod bezpłatny numer alarmowy 997 i przekazać informację. Taka reakcja może uratować czyjeś zdrowie a nawet życie – a to najważniejsza sprawa.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz