Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Reagujemy na pijanych za kierownicą


slder trzezwoscPodczas weekendu, na drogach powiatu mławskiego policjanci sprawdzili stan trzeźwości ponad 400 kierujących. Pomimo wzmożonych działań prewencyjno – kontrolnych, nie zabrakło jednak kierowców, którzy wsiedli za kierownicę po alkoholu.

Rekordzista miał 3 promile. Został zatrzymany w niedzielę, 3 kwietnia o godz. 12:05 na ul. Ordona w Mławie. Jak wynika z ustaleń, Jacek L. lat 42, mieszkaniec pow. mławskiego, kierował samochodem marki Citroen Berlingo.  Policję zaalarmował anonimowy świadek.

W sobotę, 2 kwietnia o godz. 22:00 w Lipowcu Kościelnym, interweniujący patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki Opel  Corsa. Jan I., lat 63, zam. pow. mławski, miał w organizmie ponad 2,30 promila alkoholu.

W piątek, 1 kwietnia o godz. 18:00 na ul. Napoleońskiej w Mławie, interweniujący policjanci zatrzymali  nietrzeźwego, kierującego samochodem marki Nissan Almera. Kierowca, 40- letni Mirosław F., mieszkaniec Mławy, miał ponad 1,40 promila alkoholu.

W 2015 roku mławscy policjanci zatrzymali 169 nietrzeźwych kierujących, rok wcześniej – 176. Coraz częściej policjanci otrzymują zgłoszenia dotyczące nietrzeźwych kierujących od anonimowych świadków. Wystarczy zadzwonić pod bezpłatny numer alarmowy 997 i przekazać informację. Taka reakcja może uratować czyjeś zdrowie a nawet życie – a to najważniejsza sprawa.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz