Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Wypadek na obwodnicy Konopek


sliderDo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś około godziny 9 na skrzyżowaniu dróg:  wojewódzkiej 615 z drogą na Nosarzewo i Konopki przy giełdzie towarowej.

Doszło tam do zderzenia skutera z samochodem dostawczym. Do zdarzenia został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale ostatecznie został zawrócony gdyż okazało się, że kierujący pojazdami nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 9:01. Na miejscu zdarzenia działania ratownicze prowadziły dwa zastępy JRG Mława oraz jeden zastęp OSP Stupsk. W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały poszkodowane, ale nikt nie został przewieziony do szpitala. Na miejscu obecny był zespół ratownictwa medycznego oraz policja, która ustala przebieg zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz