Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Nowe wieści dla organizacji pozarządowych


546ab90eb6b82bcfee41a37fac456176Trwa akcja – zostaw 1 % podatku w Mławie, pamiętaj o złożeniu CIT-8 do Urzędu Skarbowego do 31 marca.

Jak wypełnić formularz CIT-8, inne terminy rocznych sprawozdań organizacji pozarządowych w 2016 r., jest projekt rozporządzenia w sprawie ewidencji stowarzyszeń zwykłych, nie taka straszna odpowiedzialność członków stowarzyszeń zwykłych, pozarządowe mity i fakty, co zrobić, jeśli statut jest do wymiany? Konkurs na najlepsze projekty dofinansowywane ze środków Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych, Zarząd Województwa Mazowieckiego ogłosił konkursy – w obszarze „turystyka i krajoznawstwo”, działania na rzecz przeciwdziałania zaburzeniom życia rodzinnego w związku z alkoholem, Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej ogłosi konkurs ofert na realizację zadań w podobszarze: działania na rzecz przeciwdziałania zaburzeniom życia rodzinnego w związku z alkoholem.

Nowe wieści dla organizacji pozarządowych [format .doc]

Nowe wieści dla organizacji pozarządowych [format .pdf]

Źródło: Agnieszka Puzio-Dębska/UM Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz