Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Znamy finalistów PLAS-u. Dre-Mar kontra Technokabel


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

PLASW środowy wieczór poznaliśmy  finalistów tegorocznej edycji Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki. Do decydującej batalii przebili się siatkarze Technokabla oraz Dre-Maru. W półfinałowych dwumeczach wykazali swoją wyższość odpowiednio nad rywalami z Transmika i De Luxe.

Oba zespoły zakończyły rundę zasadniczą na dwóch pierwszych lokatach, co tylko potwierdza, że obsada finału nie jest przypadkowa. Na dodatek Dre-Mar potrafił się pozbierać po pechowej przegranej w pierwszym meczu (2:3). W rewanżu nie pozostawił żadnych złudzeń, kto jest lepszy w tej parze. Rozbił De Luxe Team 3:0, w żadnym z setów nie pozwolił rywalowi przekroczyć granicy dwudziestu zdobytych punktów.

Kłopotów z wyłonieniem zwycięzcy nie było w zmaganiach Technokabla i Transmika. Zespół ze Szreńska triumfował dwa razy, tracąc w dwumeczu trzy sety.

Obok półfinałów rozegrano zmagania o lokaty 5-8. Trójka zaskoczyła po raz drugi TS Relaks, tym razem triumfując 3:2. Natomiast Jutrzenka postawiła się Tytanom, ale doprowadzenie do tie-breaka, to było wszystko na co było stać zawodników z Wieczfni Kościelnej.

Finał zostanie rozegrany w sobotę 2 kwietnia o godz. 15. Wcześniej odbędą się spotkania o siódme, piąte i trzecie miejsce.

Transmik – Technokabel 2:3 (25, -26, -21, 22, -13) – stan rywalizacji 3:6

Dre-Mar – De Luxe Team 0:3 (-18, -17, -18) – stan rywalizacji 3:5

Jutrzenka – Tytani 2:3 (-13, 20, -20, 15, -16) – stan rywalizacji 3:6

TS Relaks – Trójka 2:3 (22, -25, -13, 23, -12) – stan rywalizacji

Finał: Technokabel – Dre-Mar

Mecz o III miejsce: De Luxe Team – Transmik

Mecz o V miejsce: Trójka  – Tytani

Mecz o VII miejsce: TS Relaks – Jutrzenka

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz