Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wybory Miss Szkoły 2016 w Zawadach


slider kobZ okazji Dnia Kobiet odbyły się w naszej szkole wybory Miss Szkoły 2016r. Było bardzo ciekawie, a to za sprawą tego, iż naszymi kandydatkami na misski byli…….. nasi koledzy z klasy 6. Wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem ich wyglądu jak również występu.

KSP Mława nabór

A zadanie mieli naprawdę trudne. Musieli zaprezentować się wszystkim w stroju codziennym, powiedzieć kilka słów o sobie, odpowiedzieć na podchwytliwe pytania, przygotować reklamę poszczególnych przedmiotów, np. szczotki do zamiatania, młotka. Zaprezentowali się również w strojach sportowych.

Jednak największą niespodzianką był ich występ w strojach wieczorowych. Wszyscy byliśmy zdumieni, jak bardzo nie przypominali siebie. wyglądali OSZAŁAMIAJĄCO. Na pewno w pamięci pozostanie nam na długo ich występ taneczny, który był dla nich totalnym zaskoczeniem. Ale jak zwykle zatańczyli fenomenalnie.

Wszyscy bawiliśmy się świetnie i już czekamy na następne wybory Miss Szkoły. Jury, w skład którego wchodzili wybrani nauczyciele i uczniowie, miało „ciężki orzech do zgryzienia”.

A oto wyniki wyborów:

2 wice miss – Marcin Bucholski, jako Klementynka

1 wice miss – Marcin Osowski, jako Marcelinka

Miss Szkoły – Olek Karol, jako Tosia

źródło : SP w Zawadach

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz