Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Konkurs plastyczny ogłoszony przez Wod-Kan rozstrzygnięty


slideeerZakład Wod-Kan Sp. z o. o. ogłosił w tym roku konkurs plastyczny dla dzieci z okazji Światowego Dnia Wody. Jego rozstrzygnięcie nastąpiło w dniu wczorajszym – 22 marca. Właśnie tego dnia obchodzony jest ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ Światowy Dzień Wody.

KSP Mława nabór

Salka przygotowana w przedsiębiorstwie dla uczestników konkursu i ich rodzin bardzo szybko zapełniła się po brzegi. Na przybyłych gości czekały napoje i ciasteczka.

Wyniki konkursu ogłosił prezes Wod-Kan Marek Dusiński. Choć komisja oceniająca zgodnie z regulaminem wybrała i nagrodziła trzy najlepsze prace, to upominki – kolorowe książeczki o wodzie otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu.

– Na konkurs wpłynęło 36 prac. Wszystkie prace są świetne i piękne. Komisja w składzie  Renata Adamczak – Sawicka, Iwona Borkowska oraz moja osoba miała trudny wybór – mówił prezes Marek Dusiński.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Lena Kaźmierczak – nagroda tablet edukacyjny

II miejsce – Antonina Wachowicz – nagroda klocki LEGO

III miejsce – Mikołaj Sarnecki – puzzle

Prezes Dusiński pogratulował laureatom, podziękował wszystkim dzieciom uczestniczącym w konkursie i zaprosił do udziału w kolejnej jego edycji w przyszłym roku.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz