Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Zderzenie trzech aut na DK nr 7 w miejscowości Modła


sliderDwa auta osobowe i jedno dostawcze zderzyły się na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Modła. Jedna osoba poszkodowana trafiła do szpitala. Do czasu usunięcia pojazdów ruch odbywa się wahadłowo.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło o godz. 10:18. Zderzyły się samochody osobowe VW Passat, Opel Astra oraz samochód dostawczy LTK. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława, obecnie miejsce zdarzenia zabezpiecza jeden zastęp. Jedna osoba została poszkodowana i przewieziona do szpitala w Mławie. Przyczyny zdarzenia ustala policja – informuje rzecznik prasowy mł. bryg., Marek Augustynowicz, rzecznik prasowy PSP Mława.

JK

,

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz