Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zawkrze zarządzenie wspólnotami
Logo

Trwa kurs na kandydata na sędziego lekkiej atletyki


CAM01333I etap kursu dla kandydatów na sędziów lekkiej atletyki odbył się 12 marca br.  I wykład „SKOKI”, poprowadził jeden z najlepszych polskich sędziów lekkoatletycznych mgr inż. Tadeusz Majsterkiewicz.

W ostatnią sobotę (19.03.16), odbył się II etap kursu, a tematem był blok konkurencji – „RZUTY”. Wykłady znakomicie poprowadził, znany polski informatyk mgr inż. Radosław Jurczak (były miotacz). Uczestniczyło 36 osób; około 25 z Mławy; pozostali z Działdowa, Iłowa i Lidzbarka. Spośród uczestników najwięcej było uczniów z Gimnazjum nr 1, czwórka dziewcząt reprezentowała I LO,  reszta z różnych szkół mławskich i kilka dorosłych osób.

III etap; odbędzie się też w sobotę – 02.04.16, rozpoczęcie o godz. 10:30, a tematem będą „BIEGI i STARTY” – wykładowca mgr Wojciech Krokoszyński.

 źródło i foto: Krzysztof Koziatek Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna, Klub Lekkiej Atletyki MAL-MKLA Mława

CAM01341 CAM01339

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz