Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Trwa kurs na kandydata na sędziego lekkiej atletyki


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

CAM01333I etap kursu dla kandydatów na sędziów lekkiej atletyki odbył się 12 marca br.  I wykład „SKOKI”, poprowadził jeden z najlepszych polskich sędziów lekkoatletycznych mgr inż. Tadeusz Majsterkiewicz.

W ostatnią sobotę (19.03.16), odbył się II etap kursu, a tematem był blok konkurencji – „RZUTY”. Wykłady znakomicie poprowadził, znany polski informatyk mgr inż. Radosław Jurczak (były miotacz). Uczestniczyło 36 osób; około 25 z Mławy; pozostali z Działdowa, Iłowa i Lidzbarka. Spośród uczestników najwięcej było uczniów z Gimnazjum nr 1, czwórka dziewcząt reprezentowała I LO,  reszta z różnych szkół mławskich i kilka dorosłych osób.

III etap; odbędzie się też w sobotę – 02.04.16, rozpoczęcie o godz. 10:30, a tematem będą „BIEGI i STARTY” – wykładowca mgr Wojciech Krokoszyński.

 źródło i foto: Krzysztof Koziatek Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna, Klub Lekkiej Atletyki MAL-MKLA Mława

CAM01341 CAM01339

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz