Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Tragiczna śmierć w agencji detektywistycznej


1 sliderDziś około godziny 16 w biurze agencji detektywistycznej na Osiedlu Książąt Mazowieckich doszło do tragicznego zdarzenia. Nie żyje 71 letni mężczyzna. Nie znane są jeszcze przyczyny zdarzenia.

Słoneczne ogrody Mława

– Trwają działania policji, prowadzone były czynności do  przygotowania lądowiska dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ze względu na delikatny charakter sprawy informacji udzielać będzie prokurator – informuje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

– Potwierdzam, że doszło do śmierci 71 letnie mężczyzny. Jego zwłoki ujawniono w biurze na Osiedlu Książąt Mazowieckich. Obecnie trwają czynności policji i prokuratury – informuje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Hajk

To nie jest agencja detektywistyczna, tylko agencja ochrony o nazwie DETEKTYW !!!

koko

jaki obcykany