Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mława. Tragiczna śmierć w agencji detektywistycznej


1 sliderDziś około godziny 16 w biurze agencji detektywistycznej na Osiedlu Książąt Mazowieckich doszło do tragicznego zdarzenia. Nie żyje 71 letni mężczyzna. Nie znane są jeszcze przyczyny zdarzenia.

KSP Mława nabór

– Trwają działania policji, prowadzone były czynności do  przygotowania lądowiska dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ze względu na delikatny charakter sprawy informacji udzielać będzie prokurator – informuje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

– Potwierdzam, że doszło do śmierci 71 letnie mężczyzny. Jego zwłoki ujawniono w biurze na Osiedlu Książąt Mazowieckich. Obecnie trwają czynności policji i prokuratury – informuje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Mława. Tragiczna śmierć w agencji detektywistycznej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Hajk
Gość

To nie jest agencja detektywistyczna, tylko agencja ochrony o nazwie DETEKTYW !!!

koko
Gość

jaki obcykany

wpDiscuz