Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Informacja dla rolników z terenu Miasta Mława


poleProducenci rolni z terenu Miasta Mława, których uprawy (rośliny ozime) zostały dotknięte ujemnymi skutkami przezimowania, mogą składać wnioski o szacowanie szkód do Urzędu Miasta Mława (pokój nr 17), w terminie do dnia 31 marca 2016 roku.
Wniosek o oszacowanie szkód należy wypełnić w oparciu o wniosek złożony wcześniej do ARiMR o przyznanie płatności obszarowych. Do wniosku należy dołączyć kserokopię tego dokumentu oraz kopię umowy ewentualnej dzierżawy gruntów.

Formularz wniosku można otrzymać w Urzędzie Miasta Mława (pokój nr 17) lub pobrać ze strony internetowej www.mlawa.pl

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Więcej informacji na ten temat można uzyskać dzwoniąc pod nr telefonu: (23) 654 32 96 wew. 302.

źródło: UM Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500