Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zawkrze zarządzenie wspólnotami
Logo

III Gminny Konkurs Wielkanocny podsumowany


sliderW tym roku do konkursu zgłoszono rekordowo dużo, bo aż 140 prac. Głównym kryterium oceny prac były ich walory artystyczne i estetyczne.

W Szkole Podstawowej w Starych Kosinach, w gminie Wiśniewo, 18 marca br. podsumowano III Gminny Konkurs Wielkanocny na najpiękniejszą palmę. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Starych Kosinach i Parafia Rzymsko-Katolicka w Żurominku Kapitulnym.

Oceniano prace w kategoriach Palma Rodzinna i Palma Indywidualna z podziałem wiekowym na klasy 0-III i IV-VI. Oceny dokonała komisja konkursowa. Wybór zwycięzców był bardzo trudny – mówiła podczas podsumowania zasiadająca w składzie jury, Katarzyna Malińska z Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie.

Uroczystość podsumowania konkursu uświetnił program słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów z miejscowej szkoły. Dyrektor szkoły Ewa Kowalska pogratulowała uczestnikom pięknych prac konkursowych i złożyła wszystkim obecnym serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Laureatami konkursu zostali:

I MIEJSCE: Witkowski Michał, Cieśluk Katarzyna, Jaroszewski Bartosz i Adam, Jalowiec Michael i Viktoria
II MIEJSCE: Wtulich Kacper, Chmielewski Filip, Górny Adrian, Skuzińska Gabriela i Klaudia
III MIEJSCE: Balcerzak Julia, Balińska Gabriela, Krawczyk Sandra, Jaszczak Otylia, Bucholska Maja, Gołębiewska Patrycja, Kałapus Wiktoria
WYRÓŻNIENIA: Baliński Karol, Lis Dominik, Szczuka Wiktoria, Brysk Natalia, Tokarska Gabriela, Żmijewska Lena, Napirska Kinga i Natalia, Okoński Hubert, Rogowska Patrycja i Wiktoria, Malinowska Nikola

« 1 z 2 »

RK

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz