Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
meblolux

Zajęcia dla osób z niepełnosprawnością. Zapisy do końca marca


program-Ku aktywności i sprawnościZapraszamy osoby z niepełnosprawnością na zajęcia pt. „Ku aktywności i sprawności”. Zapisy  do końca marca!!!

Słoneczne ogrody Mława

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym oraz Katolickie Stowarzyszenie „Serce za serce”od marca do końca grudnia będą realizować program „Ku aktywności i sprawności”.

Będzie to cykl zajęć: integracyjnych, artystycznych, kulinarnych, wokalnych i wiele innych …

Na zajęcia zapraszamy do siedziby Stowarzyszeń – ul. Wyspiańskiego 8 w Mławie, od poniedziałku do piątku.

Zgłoszenia przyjmujemy do końca marca!!!
Kontakt telefoniczny 696489933, 509286370 lub bezpośrednio w siedzibie ul. Wyspiańskiego 8.

Kliknij zaproszenie

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500