Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Kuciejczyk z brązem mistrzostw Polski weteranów


sport-1W Toruniu rozegrano halowe mistrzostwa Polski weteranów w lekkiej atletyce. Pod nieobecność Alfreda Jóźwiaka, naszym jedynym reprezentantem okazał się Henryk Kuciejczyk. Szydłowianin walczył na dwóch biegowych dystansach w kategorii wiekowej M-55.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Występ na 800 metrów potraktowałem jako przetarcie przed najważniejszym startem mistrzostw. Całą uwagę skupiałem na dystansie 3 km, w końcu broniłem tytułu wywalczonego przed rokiem – podkreśla nasz zawodnik.

Zmagania na krótszym odcinku zakończył na piątym miejscu. Do zwycięzcy Jana Cząstka stracił blisko dziesięć sekund. Na pozostałych medalowych pozycjach uplasowali się Stanisław Łańcucki i Ryszard Dryps.

Z dwójką ostatnich zawodników Kuciejczyk zmierzył się ponownie na 3000 metrów. Na trasie nie oszczędzał się, ale ostatecznie przypadł mu w udziale „jedynie” brązowy krążek. Złoto zgarnął Łańcucki, srebro Dryps.

– Robiłem co mogłem, z każdym okrążeniem nabierałem coraz szybszego tempa. Ostatni kilometr pokonałem w trzy minuty i siedemnaście sekund. Mimo to nie udało mi się dopaść przeciwników. Ostatecznie musiałem się zadowolić brązem – dodaje nasz lekkoatleta.

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Anonimowo

Jak miło zobaczyć po latach Krystyna znajoma ze szkoły w przasnyszu