Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Krośnice gm. Stupsk. Zderzenie trzech aut


sliderDo groźnego wypadku doszło dziś (18 marca) na drodze wojewódzkiej 615 Mława-Ciechanów w miejscowości Krośnice gmina Stupsk. Doszło tam do zderzenia trzech samochodów osobowych, pięć osób trafiło do szpitali w Mławie i Ciechanowie.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 14:12. W miejscowości Krośnice gm. Stupsk doszło do zdarzenia z udziałem trzech aut osobowych marki Audi A4, Toyota Avensis i Chevrolet Spark . Pięć osób zostało przewiezionych do szpitali w Mławie i Ciechanowie. Na miejscu zdarzenia pomocy udzielały cztery zastępy JRG Mława, zastęp OSP Stupsk, dwa zastępy JRG Ciechanów i OSP Lekowo. Na miejscu zdarzenia są zespoły ratownictwa medycznego z Mławy i Ciechanowa, oraz policja. Przyczyny zdarzenia ustala policja – informuje mł. brygadier Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

6 - liczba komentarzy w artykule "Krośnice gm. Stupsk. Zderzenie trzech aut"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

coś dziwnego się dzieje. jakieś tajemnice co do sprawcy , okoliczności…..

jolasia
Gość

Czy wiadomo juz czyja wina i czy wszyscy przezyli?

irena
Gość

mlody chloapk tyle tragedi by narobil

janek
Gość

A to w znacznej części wina rodziców. Po co takie samochody: duże i „graty”… Za każdy czyn powinno się odpowiadać, zarówno dobre jak i złe. A czy przeprosiła Osoba Poszkodowanych podwójnie?… Nie!

tomek
Gość

bez obrazy dla innych młodych kierowców ale takim sprawcom powinni zabierać prawo jazdy ,całe szczęście ze żyją wszyscy.

Ania
Gość

Powinien ponieść koszty leczenia, rehabilitacji.. prawo jazdy również powinny zostać zabrane na wieczność. 160 na liczniku to o 100 za dużo. Zero myślenia u Pana winnego całej tragedii.

wpDiscuz