Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Nietrzeźwy kierowca w Kosinach Starych, kierujący bez uprawnień w Lipowcu Kościelnym


DSC_0002 (3)Kontrole drogowe nadal ujawniają kierowców prowadzących pojazdy w stanie nietrzeźwości, jak też kierujących pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów.

KSP Mława nabór

Mławska policja w dniu 16 marca 2016 r. o godz. 17.20, w rejonie miejscowości Lipowiec Kościelny, zatrzymała do kontroli drogowej mieszkańca powiatu mławskiego, który kierował pojazdem VW Golf po drodze publicznej pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdu. Sprawę prowadzi KPP Mława pod nadzorem prokuratury.
Zgodnie z art. 244 kodeksu karnego za niestosowanie się do zakazów, obowiązków albo zarządzeń nałożonych orzeczeniem sądu grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

W tym samym dniu ok. godz. 21:15, w miejscowości Kosiny Stare; Adam M. lat 35, mieszkaniec powiatu mławskiego, kierował pojazdem marki Opel Corsa, będąc wstanie nietrzeźwości (ponad 1,19 promila).

oprac.JK
źródło : KPP Mława, sierż. szt. Aneta Prusik

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz